Pomoc psychiatry

Pogotowie psychiatryczne zostało stworzone po to, by szybko pomagać w kryzysowych sytuacjach.
 Pogotowie psychiatryczne działa w ramach Ogólnopolskiego Programu dajcego Wsparcie psychiatryczne „Psychiatra Do Domu” (PDD)

Wiele sytuacji w naszym życiu może wywołać kryzys psychiczny. To przede wszystkim: śmierć bliskiej osoby, nieuleczalna choroba, rozwód, rozstanie, zdrada, utrata pracy, wypadek, przemoc fizyczna i psychiczna, kłótnie rodzinne, nadużycia seksualne (gwałt), a także problemy finansowe. Wejdź na psychiatra-gabinet.pl i zamów wizytę.

W takich sytuacjach często tracimy racjonalny ogląd spraw. Nie ma w tym nic dziwnego. Skrajny lęk, tak typowy w kryzysowych sytuacjach, rozpacz, a nawet myśli samobójcze to normalne reakcje na traumatyczne wydarzenia

Jeśli to spotkało właśnie Ciebie lub kogoś bliskiego, uwierz, że nie musicie  tak głęboko cierpieć. Możecie dać sobie pomóc aby już dłużej nie tkwić w tej trudnej sytuacji.

Nawet jeśli dotychczas myślałeś, że jesteś silny, świadomy swoich problemów i zaradny. Jeśli czujesz, że rzeczywistość Cię przerasta, jeśli nie rozumiesz co się z Tobą dzieje, jeśli żyjesz w tak silnym napięciu, że nie potrafisz już nawet udawać, że jest dobrze   zadzwoń na Pogotowie Psychologiczne.

Zaniechanie pomocy, może doprowadzić do rozwoju poważnych chorób psychicznych – Psycholog pozwoli uniknąć tak powanym konsekwencjom.

Pogotowie psychiatryczne to szybka pomoc w sytuacjach kryzysowych i leczeniu wszelakiego rodzuju uzależnień.

Dodaj komentarz