Zalety pogotowia stomatologicznego i wady gabinetu stomatologicznego

Każdy z nas choć jeden raz miał zaszczyt być z wizytą u dentysty. Wizyta u dentysty przeważnie sprowadza się do stomatologii estetycznej, wyrwania zęba, borowania i założenia plomby, protezy  dentystycznej bądź implantu. Na początku XX wieku dentysta różnił się od kata tylko intencjami ,sprzęt jakim posługiwał się dentysta sprzed stu lat takim jak obcęgi do wyrywania bolącego zęba dziś może budzić grozę lecz wówczas był koniecznością.

W ciągu ostatnich 20 lat nastąpiła prawdziwa rewolucja jeśli chodzi o sprzęt stomatologiczny, wprowadzono wiele nowych innowacji technologicznych. Informatyzacja jest widoczna na każdym kroku, naszpikowane elektronika urządzenia służące do trójwymiarowej analizy jamy ustnej bądź samo sterujące przez komputer wiertła do borowania zęba  nie są wytworem fantastyki literackiej lecz teraźniejszością naszych czasów jak również protezy Zabrze.

Wracając jednak do analizy porównawczej między tradycyjnym gabinetem dentystycznym a nowym trendem na rynku czyli zalety gabinetu stomatologicznego takie jak na przykład stomatolog Stencel – (stomatologia-stencel.pl) chciał bym podkreślić w tym miejscu że różnica jest zasadnicza na korzyść tego drugiego. Gabinet stomatologiczny w wersji tradycyjnej jest nam znany choćby z faktu że nie raz przeszło nam być jego klientem.

Dodaj komentarz